Чоловіча футболка трикотаж оригінал ROYAL CLASS р. 44-46 078FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0782026FM
260 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка трикотаж оригінал ROYAL CLASS р. 44-46 078FM
Чоловіча футболка, хороша якість. Тканина м'яка, приємна, добре тягнеться. Пошиття пряме.
Ткань трикотажная: 95% - хлопок, 5%- лайкра.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 37 см,
напівобхват грудей — 40 см,
напівобхват талії — 40 см,
довжина рукава - 23 см,
довжина виробу — 67 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Royal Class |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 80 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прилеглий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 67 см |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Ширина виробу | 40 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Склад | 95% - хлопок, 5%- лайкра |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 260 ₴








