Чоловіча футболка поло SU URBAN EXPLORER оригінал р.50 083FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0832026FM
260 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка поло SU URBAN EXPLORER оригінал р.50 083FM
Чоловіча фірмова футболка поло. Чудова якість, тканина трикотажна — м'яка, приємна, щільна, трохи тягнеться. Застібається на ґудзики.
Пошиття пряме.
Тканина трикотажна — 100% бавовна.
Стан б/у, добрий.
Мерки виміряні в нерозтягнутому стані:
плечі — 45 см,
напівобхват грудей — 53 см,
напівобхват талії — 52 см,
довжина рукава — 21 см,
довжина виробу — 70 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Urban |
| Країна виробник | Гватемала |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Ширина виробу | 53 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | бавовна |
| Щільність тканини | 220 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 260 ₴









