Футболка поло чоловіча з довгим рукавом (лонгслів) р.48 055FMDL (тільки в зазначеному розмірі,
- В наявності
- Код: Арт-0552026FMDL
250 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка поло чоловіча з довгим рукавом (лонгслів) р.48 055FMDL
Фірмова чоловіча трикотажна футболка поло з довгим рукавом, однотонна, від відомого бренда, з вишивкою. Застібається на ґудзики. Пряме пошиття. Чудове якість, тканина щільна, трикотажна: м'яка, приємна, трохи тягнеться.
Тканина — 100% бавовна.
Стан: б/у — гарне (дір, запаху немає.)
заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 45 см, напівобвід грудей — 52 см, напівобвід талії — 50 см, довжина рукава - 56 см. довжина виробу — 68 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Бангладеш |
| Модель | Лонгслив |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | З написами |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 56 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | 100% бавовна |
| Щільність тканини | 165 г/м2 |
- Ціна: 250 ₴







