Чоловіча футболка щільна трикотаж оригінал celio р. 50 086FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0862026FM
320 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка щільна трикотаж оригінал celio р. 50 086FM
Чоловіча футболка, хороша якість. Тканина м'яка, приємна, добре тягнеться. Пошиття пряме.
Тканина трикотажна: 100% — бавовна.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 43 см,
напівобхват грудей — 50 см,
напівобхват талії — 50 см,
довжина рукава - 19 см,
довжина виробу — 64 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Celіo |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 19 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | 100% — бавовна |
| Щільність тканини | 200 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 320 ₴








