Чоловіча сорочка з коротким рукавом regular fit р.54 (2XL) 012KR
- В наявності
- Код: Арт-0122026KR
680 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка з коротким рукавом regular fit р.54 (2XL) 012KR
Гарна, фірмова, чоловіча легка сорочка. Застібається на ґудзики. Пряме оригінальне пошиття. Чудова преміум якість. Тканина середньої щільності, приємна.
Тканина - 35% бавовна, 65% поліестер.
Велике прохання, звіряти мірки зі своїми мірками перед купівлею.
Мерки: комір - 45 см. плечі — 52 см., напівобхват грудей — 62 см, напівобхват талії — 61 см., довжина виробу — 80 см., довжина рукава — 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 54 |
| Обхват шиї | 45 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Тип крою | Вільна |
| Фасон рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Ширина плечей | 52 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Склад | 35% бавовна, 65% поліестер |
- Ціна: 680 ₴








