Чоловіча сорочка з коротким рукавом regular fit р.56 (3XL) 013KR
- В наявності
- Код: Арт-0132026KR
680 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка з коротким рукавом regular fit р.56 (3XL) 013KR
Гарна, фірмова, чоловіча легка сорочка. Застібається на ґудзики. Пряме оригінальне пошиття. Чудова преміум якість. Тканина середньої щільності, приємна.
Тканина - 35% бавовна, 65% поліестер.
Велике прохання, звіряти мірки зі своїми мірками перед купівлею.
Мерки: комір - 46 см. плечі — 53 см., напівобхват грудей — 64 см., напівобхват талії — 63 см., довжина виробу — 80 см., довжина рукава — 24 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 56 |
| Обхват шиї | 46 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Тип крою | Вільна |
| Фасон рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Ширина виробу | 64 см |
| Ширина плечей | 54 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Склад | 35% бавовна, 65% поліестер |
- Ціна: 680 ₴








