Чоловіча тепла сорочка фланель під джинс із довгим рукавом regular fit р. 50 (M) 033RTXS
- В наявності
- Код: Арт-0332026RTXS
780 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча тепла сорочка фланель під джинс із довгим рукавом regular fit р. 50 (M) 033RTXS
Тепла, чоловіча, класична сорочка з довгим рукавом, гарна якість, є 1 нагрудна кишеня.
Тканина — 100% бавовна (фланель).
Тканина тепла, добре лягає на фігуру. Пряме пошиття.
Стан новий.
Прохання, звіряти мірки зі своїми мірками перед купівлею.
Мерки:
комір — 42 см.
плечі — 49 см.
напівобхват грудей - 53 см.
напівобхват талії — 53 см,
довжина рукава — 65 см,
довжина виробу — 76 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 50 |
| Обхват шиї | 42 см |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 53 см |
| Ширина плечей | 49 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Кишені | Верхній |
| Склад | 100% бавовна |
| Додаткові | |
| Артикул | 250 |
- Ціна: 780 ₴










