Чоловіча тепла сорочка фланель під джинс із довгим рукавом regular fit р. 54-56 (2XL) 035RTXS
- В наявності
- Код: Арт-0352026RTXS
780 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча тепла сорочка фланель під джинс із довгим рукавом regular fit р. 54-56 (2XL) 035RTXS
Тепла, чоловіча, класична сорочка з довгим рукавом, гарна якість, є 1 нагрудна кишеня.
Тканина — 100% бавовна (фланель).
Тканина тепла, добре лягає на фігуру. Пряме пошиття.
Стан новий.
Прохання, звіряти мірки зі своїми мірками перед купівлею.
Мерки:
комір — 48 см.
плечі — 52 см.
напівобхват грудей - 63 см.
напівобхват талії — 64 см,
довжина рукава — 70 см,
довжина виробу — 80 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 56 |
| Обхват шиї | 48 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 63 см |
| Ширина плечей | 52 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Кишені | Верхній |
| Склад | 100% бавовна |
| Додаткові | |
| Артикул | 250 |
- Ціна: 780 ₴










