Чоловіча демісезонна тепла кофта (світшот) р.50-52 (L) 079ZMT
- В наявності
- Код: Арт-0792026ZMT
750 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча демісезонна тепла кофта (світшот) р.50-52 (L) 079ZMT
Красива стильна чоловіча кофта (світшот), гарне якість, для повсякденного використання на роботі та вдома. Пошиття пряме, на рукавах і по низу кофти є широка текстильна гумка.
Тканина (трикотажна) - 40% бавовна, 60% поліестер (виворіт тканини тепла, з начосом).
Стан новий
Тканина приємна до тіла, добре лягає по фігурі.
Мерки: плечі — 56 см, напівобхват грудей — 58 см, напівобхват талії — 57 см, довжина рукава — 60 см, довжина плече + рукав — 82 см, довжина виробу — 75 см, напівобхват по низу кофти — 50-60 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Пакистан |
| Вид толстовок | Світшот |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Колір | Зелений |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 58 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Ні |
- Ціна: 750 ₴








