Чоловіча демісезонна тепла кофта (світшот) р.56 (3XL) 083ZMT
- В наявності
- Код: Арт-0832026ZMT
680 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча демісезонна тепла кофта (світшот) р.56 (3XL) 083ZMT
Красива стильна чоловіча кофта (світшот), гарне якість, для повсякденного використання на роботі та вдома. Пошиття пряме, на рукавах і по низу кофти є широка текстильна гумка.
Тканина (трикотажна) - 40% бавовна, 60% поліестер (виворіт тканини тепла, з начосом).
Стан новий
Тканина приємна до тіла, добре лягає по фігурі.
Мерки: плечі — 55 см, напівобхват грудей — 68 см, напівобхват талії — 67 см, довжина рукава — 68 см, довжина плече + рукав — 86 см, довжина виробу — 76 см, напівобхват по низу кофти — 58-68 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | М'янма |
| Вид толстовок | Світшот |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 134 см |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 68 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Ні |
- Ціна: 680 ₴









