Чоловіча демісезонна тепла кофта (світшот) р.54 (2XL) 084ZMT
- В наявності
- Код: Арт-0842026ZMT
650 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча демісезонна тепла кофта (світшот) р.54 (2XL) 084ZMT
Красива стильна чоловіча кофта (світшот), гарне якість, для повсякденного використання на роботі та вдома. Пошиття пряме, на рукавах і по низу кофти є широка текстильна гумка.
Тканина (трикотажна) - 40% бавовна, 60% поліестер (виворіт тканини тепла, з начосом).
Стан новий
Тканина приємна до тіла, добре лягає по фігурі.
Мерки: плечі — 54 см, напівобхват грудей — 66 см, напівобхват талії — 63 см, довжина рукава — 69 см, довжина плече + рукав — 88 см, довжина виробу — 77 см, напівоб'єм по низу кофти — 54-64 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | М'янма |
| Вид толстовок | Світшот |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 77 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Ширина виробу | 66 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшона | Ні |
- Ціна: 650 ₴









