Чоловіча демісезонна джинсова куртка (L) р.50 044MDK (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0442026MDK
1 850 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча демісезонна джинсова куртка (L) р.50 044MDK
Чоловіча демісезонна джинсова куртка для повсякденного використання. Цікава модель, чудове пошиття.
Склад тканини куртка: 100% бавовна
Мерки куртки зверху: напівобхват грудей — 57 см, напівобхват талії — 56 см, напівоб'єм по низу куртки 55 см, довжина рукава від плечового шва — 65 см, плечі — 56 см, довжина виробу — 70 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Хутряна обробка | Ні |
| Тип кишень | Прорізні, Накладні |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Довжина виробу по спинці | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 57 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | L |
- Ціна: 1 850 ₴










