Футболка чоловіча з довгим рукавом р. 56-58 056FMLN (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- Немає в наявності
- Код: Арт-0562026FMLN
450 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка чоловіча з довгим рукавом р. 56-58 056FMLN (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
Фірмова чоловіча футболка з довгим рукавом. Чудове якість, тканина м'яка, приємна, трохи тягнеться.
Тканина — 100% бавовна.
Заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 52 см, напівобхват грудей — 62 см. напівобхват талії — 60 см, довжина виробу — 75 см, довжина рукава — 69 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Модель | Лонгслив |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Спортивний |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Склад | бавовна |
| Щільність тканини | 150 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
| Додаткові | |
| Артикул | 291 |
- Ціна: 450 ₴







