Чоловіча футболка поло trigema оригінал р.54-56 091FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0912026FM
460 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка поло trigema оригінал р.54-56 091FM
Чоловіча фірмова футболка поло. Чудова якість, тканина трикотажна — м'яка, приємна, щільна, трохи тягнеться. Застібається на ґудзики.
Пошиття пряме.
Тканина трикотажна щільна — 100% бавовна.
Стан б/у, чудовий.
Мерки виміряні в нерозтягнутому стані:
плечі — 57 см,
напівобхват грудей — 63 см,
напівобхват талії — 63 см,
довжина рукава — 25 см,
довжина виробу - 75 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Колір | Бордовий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 63 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Склад | бавовна |
| Щільність тканини | 220 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 460 ₴








