Чоловіча футболка поло CAMP DAVID оригінал р. 48 092FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0922026FM
460 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка поло CAMP DAVID оригінал р. 48 092FM
Чоловіча фірмова футболка поло. Чудова якість, тканина трикотажна — м'яка, приємна, щільна, трохи тягнеться. Застібається на ґудзики.
Пошиття пряме.
Тканина трикотажна щільна — 100% бавовна.
Стан б/у, чудовий.
Мерки виміряні в нерозтягнутому стані:
плечі — 42 см,
напівобхват грудей — 50 см,
напівобхват талії — 50 см,
довжина рукава — 17 см,
довжина виробу — 64 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camp David |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Бренд |
| Малюнки і написи | З написами |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 17 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | бавовна |
| Щільність тканини | 220 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 460 ₴








