Чоловіча легка футболка CAMP DAVID оригінал р. 54 094FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0942026FM
310 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча легка футболка CAMP DAVID оригінал р. 54 094FM
Чоловіча фірмова футболка. Чудова якість, тканина трикотажна — м'яка, приємна, трохи тягнеться.
Пошиття пряме.
Тканина трикотажна щільна — 100% бавовна.
Стан б/у, чудовий.
Мерки виміряні в нерозтягнутому стані:
плечі — 47 см,
напівобхват грудей — 62 см,
напівобхват талії — 60 см,
довжина рукава — 21 см,
довжина виробу — 72 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camp David |
| Країна виробник | Китай |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Бренд |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | XL |
| Склад | бавовна |
| Щільність тканини | 120 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 310 ₴







