Чоловіча футболка трикотаж оригінал FRUIT of the LOOM р. 48-50 095FM (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1 шт.)
- В наявності
- Код: Арт-0952026FM
290 ₴
+380 (98) 461-07-45
мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча футболка трикотаж оригінал FRUIT of the LOOM р. 48-50 095FM
Чоловіча футболка, хороша якість. Тканина м'яка, приємна, добре тягнеться. Пошиття пряме.
Тканина трикотажна: 100% — бавовна.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
плечі — 47 см,
напівобхват грудей — 50 см,
напівобхват талії — 50 см,
довжина рукава - 17 см,
довжина виробу — 65 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fruit of the Loom |
| Країна виробник | Марокко |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 17 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | 100% — бавовна |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 290 ₴








