ФУТБОЛКА жіноча трикотажна olsen 54 р. 004GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
-10%
- В наявності
- Код: Арт- 0042026GO
260 ₴
234 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна olsen 54 р. 004GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
Фірмова жіноча футболка. Чудова якість, тканина м'яка, приємна, добре тягнеться.
Тканина — 100% бавовна.
Стан новий, міряний, з вітрини.
заміри в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 60 см;
напівобхват талії - 60 см;
напівобхват по низу виробу — 63 см;
довжина рукава від плечового шва 24 см;
плечі — 44 см.
довжина виробу — 67 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olsen |
| Країна виробник | Індія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Колір | Бірюзовий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 67 см |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 234 ₴








