ФУТБОЛКА жіноча трикотажна mary maids 50-52 р. 005GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
-10%
- В наявності
- Код: Арт- 0052026GO
240 ₴
216 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна mary maids 50-52 р. 005GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
Фірмова жіноча футболка. Чудова якість, тканина м'яка, приємна, добре тягнеться.
Тканина — 60% бавовна, 40% поліестер.
Стан новий, міряний, з вітрини.
заміри в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 62 см;
напівобхват талії — 61 см;
напівобхват знизу виробу — 40-63 см; гумка
довжина рукава від основи ворота — 24 см;
довжина виробу — 60 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mary |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Блакитний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 216 ₴









