ФУТБОЛКА жіноча трикотажна коротка PRIMARK 50-52 р. 009GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
-10%
- В наявності
- Код: Арт- 0092026GO
220 ₴
198 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна коротка PRIMARK 50-52 р. 009GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
Фірмова жіноча футболка. Чудова якість, тканина м'яка, приємна, добре тягнеться.
Тканина — 100% бавовна.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 54 см;
напівобхват талії - 52 см;
напівобхват по низу виробу — 55 см;
довжина рукава від плечового шва 18 см;
плечі — 46 см.
довжина виробу — 54 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primark |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Чорний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 54 см |
| Довжина рукава вироба | 18 см |
| Ширина виробу | 54 см |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 198 ₴








