ФУТБОЛКА жіноча трикотажна COLOURS 50-52 р. 010GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
-10%
- В наявності
- Код: Арт- 0102026GO
240 ₴
216 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна COLOURS 50-52 р. 010GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
Фірмова жіноча футболка. Чудова якість, тканина м'яка, приємна, добре тягнеться.
Тканина — 93% бавовна, 7% — віскоза.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 52 см;
напівобхват талії — 50 см;
напівобхват по низу виробу — 52 см;
довжина рукава від основи ворота — 15 см;
довжина виробу — 60 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colours of the World |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Колір | Сірий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 216 ₴









