ФУТБОЛКА жіноча трикотажна 50-52 р. 011GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
-10%
- В наявності
- Код: Арт- 0112026GO
240 ₴
216 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна 50-52 р. 011GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
Фірмова жіноча футболка. Чудова якість, тканина м'яка, приємна, добре тягнеться.
Тканина — 100% бавовна.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 54 см;
напівобхват талії — 53 см;
напівобхват знизу виробу — 57 см;
довжина рукава від основи ворота — 14 см;
довжина виробу — 65 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Бірюзовий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 14 см |
| Ширина виробу | 54 см |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 216 ₴








