Майка жіноча трикотажна бавовна my basic UKR 56-60 029фн (тільки в одному розмірі)
-10%
- В наявності
- Код: Арт- 0292026GL
240 ₴
216 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Майка жіноча трикотажна бавовна my basic UKR 56-60 029фн (тільки в одному розмірі)
Фірмова жіноча майка. Відмінна якість, тканина м"яка, приємна, трохи тягнеться.
Тканина — 85% бавовна, 10% — віскоза, 5% — еластан.
МІРКИ в не розтягнутому стані:
напівобхват грудей - 54 см;
напівобхват талії - 54 см;
напівобхват по низу виробу — 58 см;
довжина виробу — 66 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56/60 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | Oversize XL-3XL |
| Колір | Сірий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 85%- бавовна, 10%- віскоза, 5%- еластан |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Стиль | Класичний |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 54 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 216 ₴








