Майка жіноча трикотажна бавовна esmara UKR 54-58 030фн (тільки в одному розмірі)
-10%
- В наявності
- Код: Арт- 0302026GL
240 ₴
216 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Майка жіноча трикотажна бавовна esmara UKR 54-58 030фн (тільки в одному розмірі)
Фірмова жіноча майка. Відмінна якість, тканина м"яка, приємна, трохи тягнеться.
Тканина — 95%-бавовна, 5% — еластан.
МІРКИ в не розтягнутому стані:
напівобхват грудей - 50 см;
напівобхват талії - 52 см;
напівобхват по низу виробу — 55 см;
довжина виробу — 75 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esmara |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | XL |
| Колір | Темно-синій |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 95%- бавовна, 5%- еластан |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Стиль | Класичний |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 216 ₴









