Майка жіноча трикотажна бавовна esmara UKR 52-54 031фн (тільки в одному розмірі)
-10%
- В наявності
- Код: Арт- 0312026GL
220 ₴
198 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Майка жіноча трикотажна бавовна esmara UKR 52-54 031фн (тільки в одному розмірі)
Фірмова жіноча майка. Відмінна якість, тканина м"яка, приємна, трохи тягнеться.
Тканина — 95%-бавовна, 5% — еластан.
МІРКИ в не розтягнутому стані:
напівобхват грудей - 48 см;
напівобхват талії - 44 см;
напівобхват по низу виробу — 50 см;
довжина виробу — 60 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esmara |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Бірюзовий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 95%- бавовна, 5%- еластан |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Стиль | Класичний |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 198 ₴








