Майка жіноча трикотажна бавовна UKR 52-54 032фн (тільки в одному розмірі)
-10%
- В наявності
- Код: Арт- 0322026GL
240 ₴
216 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Майка жіноча трикотажна бавовна UKR 52-54 032фн (тільки в одному розмірі)
Фірмова жіноча майка. Відмінна якість, тканина м"яка, приємна, трохи тягнеться.
Тканина — 95%-бавовна, 5% — еластан.
МІРКИ в не розтягнутому стані:
напівобхват грудей - 48 см;
напівобхват талії - 46 см;
напівобхват по низу виробу — 52 см;
довжина виробу — 60 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бангладеш |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 95%- бавовна, 5%- еластан |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 216 ₴









