ФУТБОЛКА жіноча трикотажна 52-54 р. BASIC 013GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
-10%
- В наявності
- Код: Арт- 0132026GO
340 ₴
306 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна 52-54 р. BASIC 013GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
Фірмова жіноча футболка. Чудова якість, тканина м'яка, приємна, добре тягнеться.
Тканина — 50% бавовна, 50% поліестер.
Стан новий, міряний, з вітрини.
Материнки в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 55 см;
напівобхват талії — 50 см;
напівобхват по низу виробу — 56 см;
довжина рукава від основи ворота — 27 см;
довжина виробу — 68 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT Basic |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | XL |
| Колір | Бірюзовий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 50%- хлопок, 50%- полиэстер |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 27 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 306 ₴








