ФУТБОЛКА жіноча трикотажна 50-52 р. ONLY 015GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
- В наявності
- Код: Арт- 0152026GO
360 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна 50-52 р. ONLY 015GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
Фірмова жіноча футболка. Чудова якість, тканина м'яка, приємна, добре тягнеться.
Тканина — 95% бавовна, 5% віскоза.
Стан новий, міряний, з вітрини.
заміри в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 55 см;
напівобхват талії — 54 см;
напівобхват знизу виробу — 55 см;
довжина рукава від основи ворота — 24 см;
довжина виробу — 64 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Only |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Колір | Зелений |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 95% бавовна, 5% віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 360 ₴







