ФУТБОЛКА жіноча трикотажна Street One 46-48 р. 018GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
- В наявності
- Код: Арт- 0182026GO
240 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна Street One 46-48 р. 018GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
Фірмова жіноча футболка. Чудова якість, тканина м'яка, приємна, добре тягнеться.
Тканина — 50% бавовна, 50% — модал.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 48 см;
напівобхват талії — 47 см;
напівобхват по низу виробу — 52 см;
довжина рукава від основи ворота — 28 см;
довжина виробу — 57 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Street One |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 50% — бавовна, 50% — модал |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 57 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 240 ₴








