ФУТБОЛКА жіноча трикотажна Tchibo 50-52 р. 019GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
- В наявності
- Код: Арт- 0192026GO
190 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна Tchibo 50-52 р. 019GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
Фірмова жіноча футболка. Чудова якість, тканина м'яка, приємна, добре тягнеться.
Тканина — 58% бавовна, 39% віскоза, 3% — еластан.
Стан б/у, чудовий.
заміри в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 60 см;
напівобхват талії — 58 см;
напівобхват знизу виробу — 60 см;
довжина рукава від основи ворота — 30 см;
довжина виробу — 64 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tchibo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | XL |
| Колір | Синій |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 58% бавовна, 39% віскоза, 3% — еластан |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 30 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 190 ₴









