ФУТБОЛКА жіноча трикотажна 62-64 р. 020GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
- В наявності
- Код: Арт- 0202026GO
390 ₴
+380984610745
- +380 (98) 461-07-45мужская женская и детская одежда
- +380 (73) 461-07-45мужская женская детская одежда
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУТБОЛКА жіноча трикотажна 62-64 р. 020GO (тільки в зазначеному розмірі, тільки 1)
Фірмова жіноча футболка. Чудова якість, тканина м'яка, приємна, добре тягнеться.
Тканина — 100% бавовна.
Стан новий, міряний, з вітрини.
заміри в нерозтягнутому стані:
напівобхват грудей — 70 см;
напівобхват талії — 68 см;
напівобхват по низу виробу — 70 см;
довжина рукава від основи ворота — 37 см;
довжина виробу — 72 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват талії | 136 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 3XL/4XL |
| Колір | Зелений |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 70 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 390 ₴








